Про магазин

Інтернет-магазин «Бурштинова долина» - найбільший виробник виробів та картин з бурштину в Україні. Компанія охоплює цілу нішу на ринку України, а також налагодила міцну співпрацю з такими країнами як Росія, Німеччина, США, Польща, Китай та країни арабського світу. Асортимент дивовижних виробів, що постійно розширюється, штат грамотних майстрів, що збільшується, неперевершена якість і доступні ціни, зручні способи оплати та доставки – ось секрети нашого успіху.

Трохи історії

За дванадцять років стабільної діяльності компанія встигла кілька разів зайняти верхні рядки рейтингу топ-5 серед компаній міжнародного рівня, які займаються створенням виробів та картин з бурштину. Згідно з результатами останнього конкурсу Amber choice 2016, «Янтарна долина» визнана найкращим виробником виробів із бурштину у світі. Вперше в історії бурштинового мистецтва ми зайнялися виготовленням модульних бурштинових картин.

Якість деталей

Проведені дослідження довели, що продукція нашої компанії містить у півтора рази більше бурштину, ніж її ринкові аналоги. Однак ми унікальні не лише технічним складом наших творів, каталог компанії містить понад 3000 сюжетів для картин на вибір клієнта. А чого варта послуга створити оригінальний портрет чи картину реальної фотографії. Можливості для творчості з бурштином справді безмежні.

Ціни та умови доставки

Багатство вибору в розкоші асортименту

На сьогоднішній день ми із задоволенням можемо запропонувати понад 6 видів послуг із виготовлення бурштинових виробів. Серед них картини з бурштину, що включають 18 розділів типу сюжетів, таких як пейзаж, натюрморт, квіти, тварини, репродукції і навіть у стилі ню.

Особливо варто сказати про дивовижні модульні картини, здатні внести особливу елегантність та шик в інтер'єр будь-якого стилю та рівня.

Приголомшливими подарунками, інкрустованими або повністю виконаними з бурштину, стануть міні-дерева, сувенірні тарілки і, звичайно, ділові ручки. Не могли ми обійти стороною і янтарні намисто (більше 10 видів), які, крім краси, мають на власника доведений терапевтичний ефект.

Зовсім особливий розділ представляє на вибір безліч бурштинових ікон, виконаних з дотриманням усіх прийнятих канонів: іменні, вінчальні, жанрові, католицькі та ін.

Технічні акценти

Для зручності відвідувачів весь асортимент представлений у компактній, розбитій на відповідні категорії формі. Будь-хто охочий легко знайде те, що здатне зачепити саме його серце. Думаючи про вас, ми створили особливий розділ «Подарунки з бурштину», в якому для полегшення вибору представлено 6 категорій: для жінок, для чоловіків, корпоративні подарунки та ін.

Все для вас

Компанія представляє доступні ціни практично на весь асортимент, а також радо організує доставку в будь-яку точку планети. Оплата здійснюється як післяплатою, так можливий і безготівковий розрахунок з використанням рахунків, пластикових карток, а також різних систем міжнародних переказів. Доставка готового товару здійснюється на вибір:

  • кур'єром (тільки територією України);
  • поштовим відправленням;
  • з виставкової зали (самовивіз).

Загальний термін доставки вже готового товару від 1-2 днів до 2-х тижнів залежно від країни знаходження замовника.

Впевненість у гарантіях

На свою продукцію ми надаємо виняткові гарантії. По-перше, перед кожним відправленням товар обов'язково страхується від пошкодження. По-друге, видається гарантія на строк до трьох місяців. По-третє, спеціальний відділ веде постійний супровід вашого замовлення від заявки до отримання руки. А по-четверте, «Бурштинова долина» має понад 2000 позитивних відгуків від вдячних клієнтів з 2011 року, більше половини яких стали нашими постійними замовниками.

Ми зможемо створити та реалізувати будь-яку вашу бурштинову мрію!